Tegen mijn verlies kunnen?
Een reactie op mensen die protesteren tegen de verkiezing van Trump als President van de USA is vaak dat deze mensen niet tegen hun verlies kunnen.
Ik vind dat ‘tegen je verlies kunnen’ schromelijk wordt overschat. Zelfs vind ik dat ‘niet tegen je verlies kunnen’ een uitstekende eigenschap is.
In de sport kun je wel je meerdere erkennen in iemand die beter is, dat is sportiviteit, maar tegen je verlies kunnen? Je zet toch je hele leven in om te winnen?
Het moge duidelijk zijn, ik kan niet tegen mijn verlies, maar is de winst van Trump mijn verlies? Ik heb helemaal niet gestemd in deze verkiezingen. Ik vond het niveau van Trumps campagne erg laag en erg respectloos, en daarom houd ik mijn hart vast.
Als dit een normale manier van omgaan met elkaar gaat worden is dat wel mijn verlies.
Geef een reactie